Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pedagógusaink a 2012-13-as tanévben

2012.09.26

Név

Szakképesítések

Tantárgyak/

egyéb

megbízatások

Osztály

Bálintné Csizmadia Ildikó

tanító

(vizuális nevelés spec.koll.)

magyar, rajz, technika

 

3.b

napközi

Bessenbacher Gézáné

matematika-rajztanár

matematika

 

Bohusné Kotrucz Angéla

óvodapedagógus

német nyelvtanító

német nyelvtanár

nemzetiségi német

 

4.b

napközi

Bornemisza Angéla

tanító

(magyar spec.koll.)

magyar, környezetismeret, ének

4.a

osztályfőnök

Burányi Éva

biológia-földrajz szakos tanár

biológia, földrajz,

munkaközösség-vezető

Közalkalmazotti tanácstag

7.b

osztályfőnök

Csikhon Anikó

tanító

(testnevelés spec.koll.)

magyar, matematika, testnevelés

1.c

osztályfőnök

Csörsz Katalin

magyar-történelem szakos tanár

drámapedagógus

magyar

 

Demeterné Vitéz Katalin

magyar-történelem szakos tanár

magyar, történelem

 

8.b

osztályfőnök

Erdeiné Nieberl Ágnes

biológia-földrajz szakos tanár

biológia, földrajz

munkaközösség-vezető

tanulószoba

Fábián Szabolcs

testnevelő tanár

testnevelés

igazgató

Galambosi Erzsébet

német nyelvtanító,

német nyelvtanár,

német nemzetiségi

nyelvtanító

nemzetiségi német

8.a

osztályfőnök

Hamvas Brigitta

tanító (testnevelés spec.koll.)

testnevelő tanár,

torna segédedző

matematika, természetismeret, testnevelés, rajz, technika

3. a

osztályfőnök

Havasiné Jakus Beáta

tanító

(differenciáló nevelés spec.koll.)

matematika, környezetismeret, ének, testnevelés,

Alsó tagozatos munkaközösség-vezető

2. a

napközi

Heinczné Cserni Katalin

német nyelvtanár

német, német munkaközösség-vezető

Közalkalmazotti tanács- tag

5. a

osztályfőnök

Heincz Tamásné

óvodapedagógus

tanító

matematika, testnevelés, környezetismeret

 

4. b

osztályfőnök

Alsós igazgatóhelyettes

Hevesiné Hamvas Erika

tanító

magyar, matematika, ének, rajz, technika, testnevelés

2. b

osztályfőnök

Hoffer-Szabó Petra

rajz-vizuális kommunikáció tanár, vizuális és környezetkultúra tanár

rajz

7. a

osztályfőnök

Horváthné Arany Nikolett

tanító

(informatika spec.koll.)

(könyvtár szakkoll.)

matematika,

rajz, technika, testnevelés (2.b, 4.a)

természetismeret (2.b)

4. a

napközi

Horváth Dávid

tanító,

történelemtanár,

hittanár, szociálpedagógus

történelem,

tánc munkaközösség-vezető

6.o.

osztályfőnök

2.b

napközi

Juhász Orsolya

zeneelmélet-szolfézs tanár

karvezető művész

 

ének, kórus, szolfézs

 

Kis-Demeter Enikő

tanító

magyar, ének, természetismeret,

rajz, technika

1.a

osztályfőnök

Kovácsné Hangrád Katalin

tanító

(testnevelés spec.koll.)

magyar, ének

 

3. a

napközi

Küstel Richard

mérnöktanár

informatika, matematika, technika

műszaki rajz

 

 

Naményiné Markó Edit

tanító

magyar, ének, rajz, technika

4.b

napközi

Palotayné Scheili Marianna

tanító

(ének spec.koll.)

matematika, természetismeret, ének,

rajz, technika

1.b

osztályfőnök

Petrovics Béla

testnevelő tanár

testnevelés

 

Poldaufné Ambrus Judit

tanító,

német nemzetiségi nyelvtanító

német, matematika

1.a

Philippné Jung Rita

biológia-kémia szakos tanár

biológia, kémia,

 

Scultétyné Jung Erzsébet

tanító

magyar, technika, rajz

2.a

osztályfőnök

1.a

napközi

Szlépkáné Árvai Ágnes

tanító, testnevelés speckol., gyermektorna

matematika, környezetismeret, testnevelés

3.b

osztályfőnök

Valentin Józsefné

technika tanár

technika

5. b

osztályfőnök

Felsős igazgatóhelyettes

Zeller Petra

tanító

(informatika műv.ter.)

környezetismeret, rajz, technika, ének, testnevelés

1.c

napközi

Zoller Csabáné

tanító

(magyar spec.koll.)

magyar, testnevelés

1.b

napközi

Hábel József

matematika, fizika szakos tanár

fizika

 

Polka István

matematika-fizika szakos tanár

matematika, fizika

 

 

 

 

 

 

Zenetanárok

Fehérné Szabó Marianna

történelem - ének szakos általános iskolai tanár

szolfézs

Kis Judit

zongoratanár

zongora

László Béla

gitártanár

gitár

Lénárdné Patai Zsuzsanna

zongoratanár

Közalkalmazotti tanácstag

zongora

Oláh Norbert

ütős tanár

ütőhangszerek

Pozsgainé Lados Katalin

fafúvós tanár

furulya, oboa, klarinét

Rácz Tamás

rézfúvós tanár

furulya, trombita

Szigeti-Benedek Gabriella

fafúvós tanár,

angol nyelvtanító,

angol nyelvtanár

fuvola, furulya, angol

zenei munkaközösség-vezető

Vidi Andrea

középiskolai énektanár,

zeneelmélet tanár,

karvezető

korrepetitor

 

 

 

Néptánc tanárok

Biró Anna

 

EK1 (1.a,b), EK2 (2.a,b)

AF3-6 (5-8. osztály), továbbképzősök

Kádár Kata

 

EK1 (1.c), AF1 (3.a,b)

AF2 (4.a, b)

Kis István

 

EK1(1.c), AF1 (3.a,b)

AF2 (4.a, b)

Sánta Gergő

 

EK1 (1.a,b),  EK2 (2.a,b)

AF3-6 (5-8. osztály), továbbképzősök